Kontakt

EFC Norge AS

post@efcnorge.no

Bogstadveien 27B, 0355 Oslo

Org.: 997488938

Norwegia

 

SIEDZIBA GŁÓWNA

post@efcnorge.no

Tammsaare tee 47

11316 Tallinn

Estonia

Biuro

Specjalista ds. HR

Ave Uibo

Nr tel.: +47 465 02 565

E-mail: ave@efcnorge.no

Asystent działu HR

Aet Uibo

Nr tel.: +372 5687 3732

E-mail: aet@efcnorge.no

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

Rafal Rokosz

Nr tel.: +48 880 337 809

E-mail: rafal@efcnorge.no

Kierowniczka działu HR

Tiina Tinjar

Nr tel.: +47 413 90 547

E-mail: tiina@efcnorge.no

koordynator nieruchomości

Maksim Martinovitš

Nr tel.: +47 920 39 147

E-mail: maksim@efcnorge.no

Inżynier projektu / inżynier kosztorysant

Hardi Piiroja

Nr tel.: +47 412 48 765

E-mail: hardi@efcnorge.no

Inżynier ds. projektów

Heidi Mäeots

Nr tel.: +47 412 49 552

E-mail: heidi@efcnorge.no

KIEROWNIK DZIAŁU KALKULACJI

Sander Millestorf

Nr tel.: +47 920 69 896

E-mail: sander@efcnorge.no

Kierownik działu konstrukcyjnego

Jevgeni Babilo

Nr tel.: +47 948 02 455

E-mail: jevgeni@efcnorge.no

Główny dyrektor operacyjny (COO)

Rain Rõngelep

Nr tel.: +47 928 35 565

E-mail: rain@efcnorge.no

Dyrektor naczelny (CEO)

Henri Alas

Nr tel.: +47 916 05 448

E-mail: henri@efcnorge.no

Zarządzanie obiektem

MENEDŻER OBIEKTU

Arlis Kaljusaar

Nr tel.: +47 412 96 411

E-mail: arlis@efcnorge.no

MENEDŻER OBIEKTU

Raul Kööp

Nr tel.: +47 484 05 659

E-mail: raul@efcnorge.no

MENEDŻER OBIEKTU

Anti Jaagus

Nr tel.: +47 920 59 736

E-mail: anti@efcnorge.no

MENEDŻER DS. PROJEKTÓW

Rauno Vijar

Nr tel.: +47 459 16 684

E-mail: rauno@efcnorge.no

MENEDŻER DS. PROJEKTÓW

Ainar Paabel

Nr tel.: +47 412 44 461

E-mail: ainar@efcnorge.no

MENEDŻER DS. PROJEKTÓW

Raido Vetesina

Nr tel.: +47 902 70 251

E-mail: raido@efcnorge.no

MENEDŻER DS. PROJEKTÓW

Sten Hünerson

Nr tel.: +47 404 60 312

E-mail: sten@efcnorge.no