Kontakti

EFC Norge AS

post@efcnorge.no

Bogstadveien 27B, 0355 Oslo

Org.: 997488938

Norvēģija

 

GALVENAIS BIROJS

post@efcnorge.no

Tammsaare tee 47

11316 Tallinn

Igaunija

Birojs

Personāla vadītāja

Ave Uibo

Tālr. +47 465 02 565

E-pasts ave@efcnorge.no

Personāla vadības asistente

Aet Uibo

Tālr. +372 5687 3732

E-pasts aet@efcnorge.no

Personāla vadības konsultante

Tiina Tinjar

Tālr. +47 413 90 547

E-pasts tiina@efcnorge.no

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA KOORDINATORS

Maksim Martinovitš

Tālr. +47 920 39 147

E-pasts maksim@efcnorge.no

Projektu inženieris/novērtēšanas inženieris

Hardi Piiroja

Tālr. +47 412 48 765

E-pasts hardi@efcnorge.no

Novērtēšanas inženieris

Sander Millestorf

Tālr. +47 920 69 896

E-pasts sander@efcnorge.no

Novērtēšanas nodaļas vadītājs

Mihkel Pärs

Tālr. +47 405 71 395

E-pasts mihkel@efcnorge.no

BŪVNIECĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJS

Jevgeni Babilo

Tālr. +47 948 02 455

E-pasts jevgeni@efcnorge.no

Galvenais darba vadītājs

Rain Rõngelep

Tālr. +47 928 35 565

E-pasts rain@efcnorge.no

Objektu komanda

PROJEKTU VADĪTĀJS

Sten Hünerson

Tālr. +47 404 60 312

E-pasts sten@efcnorge.no