Kontakti

EFC Norge AS

post@efcnorge.no

Bogstadveien 27B, 0355 Oslo

Org.: 997488938

Norvēģija

 

GALVENAIS BIROJS

post@efcnorge.no

Tammsaare tee 47

11316 Tallinn

Igaunija

Birojs

Žmogiškųjų išteklių vadove

LEELO MURU

Tālr. +47 4130 6265

E-pasts leelo@efcnorge.no

Personāla SPECIĀLISTA

Ave Uibo

Tālr. +47 465 02 565

E-pasts ave@efcnorge.no

Personāla vadības asistente

Aet Uibo

Tālr. +372 5687 3732

E-pasts aet@efcnorge.no

Vecākais personāla speciālists

Rafal Rokosz

Tālr. +48 880 337 809

E-pasts rafal@efcnorge.no

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA KOORDINATORS

Maksim Martinovitš

Tālr. +47 920 39 147

E-pasts maksim@efcnorge.no

NOVĒRTĒŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS

Sander Millestorf

Tālr. +47 920 69 896

E-pasts sander@efcnorge.no

NOVĒRTĒŠANAS INŽENIERE

Martha Abner

Tālr. +47 413 68 859

E-pasts martha@efcnorge.no

NOVĒRTĒŠANAS INŽENIERIS

Kadi Värat

Tālr. +47 413 62 515

E-pasts kadi@efcnorge.no

BŪVNIECĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJS

Jevgeni Babilo

Tālr. +47 948 02 455

E-pasts jevgeni@efcnorge.no

Galvenais darba vadītājs

Rain Rõngelep

Tālr. +47 928 35 565

E-pasts rain@efcnorge.no

Objektu komanda

PROJEKTU VADĪTĀJS

Olev Mõtshärg

Tālr. +47 455 17 201

E-pasts olev@efcnorge.no

PROJEKTU VADĪTĀJS

Anar Alijev

Tālr. +47 458 67 432

E-pasts anar@efcnorge.no

KVALITĀTES VADĪTĀJS

Raido Vetesina

Tālr. +47 902 70 251

E-pasts raido@efcnorge.no

PROJEKTU VADĪTĀJS

Sten Hünerson

Tālr. +47 404 60 312

E-pasts sten@efcnorge.no

Projektu vadītājs

Reio Tereste

Tālr. +47 948 00 559

E-pasts reio@efcnorge.no