Kontaktai

EFC Norge AS

post@efcnorge.no

Bogstadveien 27B, 0355 Oslo

Org.: 997488938

Norvegija

 

PAGRINDINIS BIURAS

post@efcnorge.no

Tammsaare tee 47

11316 Tallinn

Estija

 

LENKIJOS BIURAS

EFC Poland Sp. z o.o.

rafal@efcnorge.no

ul. Staniewicka 14/114

03-310 Warszawa

Poland

Kontora

Personalo specialistė

Ave Novikov

Tel: +47 465 02 565

Email: ave@efcnorge.no

Žmogiškųjų išteklių asistentė

Aet Uibo

Tel: +372 5687 3732

Email: aet@efcnorge.no

VYRESNYSIS ĮDARBINIMO SPECIALISTAS

Timo Kukk

Tel: +47 411 96 403 , +372 5637 2335

Email: timo@efcnorge.no

Vyresnysis įdarbinimo specialistas

Rafal Rokosz

Tel: +48 880 337 809

Email: rafal@efcnorge.no

Žmogiškųjų išteklių vadovė

Tiina Tinjar

Tel: +47 413 90 547

Email: tiina@efcnorge.no

NEKILNOJAMOJO TURTO KOORDINATORIUS

Maksim Martinovitš

Tel: +47 920 39 147

Email: maksim@efcnorge.no

SĄMATŲ SUDARYMO SKYRIAUS VADOVAS

Sander Millestorf

Tel: +47 920 69 896

Email: sander@efcnorge.no

OPERACINĖS VEIKLOS DIREKTORIUS

Rain Rõngelep

Tel: +47 928 35 565

Email: rain@efcnorge.no

Objektų komanda

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

DAWID LAWRUSZKO

Tel: +47 922 70 761

Email: dawid@efcnorge.no

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

Raul Kööp

Tel: +47 484 05 659

Email: raul@efcnorge.no

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

Oleg Komar

Tel: +47 930 70 727

Email: oleg@efcnorge.no

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

Anti Jaagus

Tel: +47 920 59 736

Email: anti@efcnorge.no