Kontaktai

EFC Norge AS

post@efcnorge.no

Bogstadveien 27B, 0355 Oslo

Org.: 997488938

Norvegija

 

PAGRINDINIS BIURAS

post@efcnorge.no

Tammsaare tee 47

11316 Tallinn

Estija

Kontora

Žmogiškųjų išteklių vadovė

Ave Uibo

Tel: +47 465 02 565

Email: ave@efcnorge.no

Žmogiškųjų išteklių asistentė

Aet Uibo

Tel: +372 5687 3732

Email: aet@efcnorge.no

Žmogiškųjų išteklių konsultantė

Tiina Tinjar

Tel: +47 413 90 547

Email: tiina@efcnorge.no

NEKILNOJAMOJO TURTO KOORDINATORIUS

Maksim Martinovitš

Tel: +47 920 39 147

Email: maksim@efcnorge.no

Projektų inžinierius / sąmatininkas

Hardi Piiroja

Tel: +47 412 48 765

Email: hardi@efcnorge.no

Sąmatų sudarymo skyriaus vadovas

Mihkel Pärs

Tel: +47 405 71 395

Email: mihkel@efcnorge.no

OPERACINĖS VEIKLOS DIREKTORIUS

Rain Rõngelep

Tel: +47 928 35 565

Email: rain@efcnorge.no

Objektų komanda

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

Raul Kööp

Tel: +47 484 05 659

Email: raul@efcnorge.no

STATYBOS DARBŲ VADOVAS

Anti Jaagus

Tel: +47 920 59 736

Email: anti@efcnorge.no