CELTNIEKU / GALDNIEKU – Ārējo un iekšējo metāla un koka karkasa sienu montāžas darbiem

Application deadline : 11.07.2021

Job location : Norvēģija

CEĻOŠANAS IEROBEŽOJUMI NELIEDZ JUMS UZSĀKT DARBU

  • Leceļošana Norvēģijā ir atļauta saskaņā ar pieteikumu. Mēs jums palīdzēsim un nodrošināsim, ka visi dokumenti ir pareizi aizpildīti, lai ļautu jums iebraukt Norvēģijā un uzsākt darbu.
  • Pirmās 7 dienas pēc ierašanās Norvēģijā jūs pavadīsit 3–4 zvaigžņu karantīnas viesnīcā, kuras izmaksas segs uzņēmums, tiks nodrošināta arī ēdināšana un bezmaksas Covid-19 tests 7. dienā. Saskaņā ar pašreizējiem noteikumiem, sākot ar otro iebraukšanas reizi, pēc 4 nedēļu nostrādāšanas jums pienākas arī algas kompensācija laikā, kad atrodaties karantīnas viesnīcā.
  • Saskaņā ar Norvēģijas valdības kompensācijas programmu, sākot ar 2021. gada 29. janvāri, ja ceļošanas nosacījumi nākotnē mainīsies un jums netiks atļauts iebraukt Norvēģijā, jums vēl arvien pienāksies 70% no jūsu mēnešalgas.
  • Mēs stingri ievērojam visus koronavīrusa noteikumus darbavietās un nodrošinām visu nepieciešamo drošības aprīkojumu, lai rūpētos par savu darbinieku veselību.

EFC Norge AS ir Norvēģijas uzņēmums, kas darbojas jau 10 gadus un ir kļuvis par vienu no vadošajiem iekšējo un ārējo sienu ar metāla un koka rāmjiem būvniekiem Norvēģijas būvniecības tirgū. Uzņēmums veic darbu visā Norvēģijā, piedāvājot pastāvīgu darbu 150 savas jomas speciālistiem.

Jūsu galvenie darba pienākumi:
Daudzstāvu ēku metāla un koka rāmju iekšējo un ārējo sienu izbūve, vējlaužu un vilnas uzstādīšana, stiklojuma un plēves uzstādīšana, iekāpšanas un logu un durvju uzstādīšana.

Mēs piedāvājam:

  • Cauru gadu stabilu un garantētu darbu;
  • Uzņēmuma nodrošinātas naktsmītnes,
  • Kvalitatīvu darba apģērbu un darba rīkus;
  • Norvēģijas slimokases veselības apdrošināšanu, kas ir pārreģistrējama uz Igauniju, un pensijas apdrošināšanu sākot no pirmās darba dienas;
  • Atvaļinājuma naudu neto 10,2 % no jūsu iepriekšējā gada bruto gada algas;
  • Sporta aktivitāšu kompensācijas Norvēģijā;
  • Pēc katriem 6 mēnešiem algas pielikums!

Mūsu prasības:

  • Pietiekama darba pieredze šajā jomā;
  • Laba fiziskā sagatavotība;
  • Godīgums un pienākuma apziņa;
  • Stresa izturība;
  • Prasme strādāt grupā;
  • Angļu zināšanas saziņas līmenī (B1);
  • Kārtīgi dzīves paradumi.

Ieteicams:
Priekšroka kandidātiem ar iepriekšeju pieredzi Norvēģijā, ir D vai ID numurs.

Pieteikties tagad!
Ja Jums ir radušies kādi jautājumi lūdzu sazināties ar Tiina Tinjar e-pasta adrese tiina@efcnorge.no / +47 413 90 547.