Ehitaja/puusepp/üldehitaja- REISIPIIRANGUD EI TAKISTA TÖÖLEASUMIST!

Kandideerimise tähtaeg : 11.07.2021

Asukoht : Norra

Peamised tööülesanded:

Korrusmajade metall- ja puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitus, tuuletõkke ja villa paigaldus, roovituse ja kile paigaldus, laudise paigaldus ning akende ja uste paigaldus.

Pakume:

  • Aastaringselt kindlat ja püsivat tööd;
  • Majutust ettevõtte poolt;
  • Kvaliteetseid tööriideid ja töövahendeid;
  • Tervise- ja pensionikindlustust;
  • Sporditegevuse toetust Norras;
  • Norra Haigekassa tervisekindlustus ja pensionikindlustus esimesest päevast;
  • Puhkuseraha 10,2 % aastapalgast;
  • Palgatõusu iga 6 kuu tagant.

Sinult ootame:

  • Ehitustöö kogemust antud erialal;
  • Oskus lugeda jooniseid;
  • Head füüsilist vastupidavust;
  • Ausust ja kohusetundlikkust;
  • Pingetaluvust;
  • Valmisolekut töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
  • Eesti keele oskust suhtlustasandil (B1);
  • Korralikke elukombeid.

Kasuks tuleb:

Eelnev töökogemus Norras ja D-numbri/ID-numbri olemasolu ning inglise keele oskus suhtlustasandil.

Kui Sinu oskused, teadmised ja ootused vastavad meie poolt pakutud ametikohale, siis ootame Sinu soovitustega CV-d meiliaadressile ave@efcnorge.no / +372 55 60 9998 või kandideeri läbi kandideerimisvormi.